e nekrolog zdj
e nekrolog zdj

E-Nekrologi

Uroczystość żałobna należy do najważniejszych uroczystości w życiu, ponieważ dla większości uczestników ceremonii jest ostatnią okazją do pożegnania z osobą zmarłą. Dlatego tak ważne jest, aby powiadomić o pogrzebie wszystkie osoby, które pragnęłyby w uroczystościach żałobnych uczestniczyć.

W celu powiadomienia o śmierci i pogrzebie danej osoby przez wiele lat używano nekrologów i klepsydr. W ostatnich latach coraz popularniejszą, a przede wszystkich szybszą, oferującą więcej możliwości i tańszą formą komunikacji funeralnej stają się e-Nekrologi.

Nekrolog online

Zakład Pogrzebowy Dyderscy w Koninie oferuje swoim Klientom możliwość skorzystania z tej właśnie formy powiadomienia o ceremonii żałobnej. Na stronie internetowej zakładu pogrzebowego możemy przygotować i umieścić e-Nekrolog zmarłej osoby zmarłej, wraz ze wszystkimi najważniejszymi informacjami, dołączając do niego zdjęcie. Taki multimedialny nekrolog osiąga spory zasięg odbiorców w krótkim czasie, jednocześnie zdejmując z najbliższej rodziny zmarłego obowiązek informowania znajomych i przyjaciół o fakcie zgonu ich Bliskiego.