transport zmarlego
transport zmarlego 2

Transport Zmarłych

Transport zmarłych to jedna z najważniejszych usług, które świadczy Zakład Pogrzebowy z Konina. Przewóz zmarłych obejmuje zarówno eksportacje zmarłych z miejsc zgonów, jak i transport ciała lub prochów na dłuższe dystanse.

Realizujemy zlecenia na krajowy transport zmarłych i sprowadzenie zwłok z zagranicy, zawsze wykonując usługi przewozowe w sposób sprawny i w konkurencyjnych cenach.

Kompleksowa organizacja transportu

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z konieczną dokumentacją oraz organizacją podstawowych zabiegów, jakim musi zostać poddane ciało zmarłego przed transportem. Nasze pojazdy spełniają wymogi techniczne i sanitarne, stawiane przed flotą służącą do transportu zwłok.

Kosztorys oraz wszystkie szczegóły, związane z wykonaniem usługi transportu zmarłych, przygotowywane są każdorazowo z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań konkretnego zlecenia.

Więcej informacji o warunkach świadczenia usługi transportu zmarłych mogą uzyskać Państwo pod numerem telefonu 663 527 223, a także odwiedzając nasze biuro w Koninie przy ul. Portowej 4.