opinie o zakladzie
opinie o zakladzie

Opinie

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
10 wpisów.
Jagodzińska S. napisał/a 2023-05-30
Serdecznie polecam usługi domu pogrzebowego Dyderscy. Solidna firma
Jarosław L. napisał/a 2023-03-08
Najlepszy dom pogrzebowy w Koninie, polecam z całego serca!
Justyna Majewska napisał/a 2022-12-25
Z całego serca dziękuję P.Ani, p.Krzysztofowi oraz wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego Dyderscy, którzy zorganizowali pogrzeb mojego kochanego Taty Adama Laskowskiego. Dzięki Nim ostatnie pożegnanie było godne i profesjonalne. Wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Polecam Zakład Pogrzebowy Dyderscy.
Anna B napisał/a 2022-11-30
Bardzo profesjonalna obsługa. Szybka organizacja i bardzo indywidualnie zorganizowana uroczystość
Margareta Dorabialska – Muś napisał/a 2022-11-23
Dziękuję z całego serca Pani Ani oraz całej obsłudze z Zakładu Pogrzebowego Dyderscy za rodzinna atmosferę w tak ciężkiej chwili, którą jest pożegnanie się na zawsze z Ukochanym Tatą i Mamą… Dziękuję za możliwość godnego pożegnania Rodziców, za kompleksową pomoc w zorganizowaniu całej ceremonii, za indywidualne podejście. Państwa pracownicy nie są zwykłymi pracownikami tylko ludźmi z pasja. Cały czas mam przed oczami Pana z obsługi, który ustawiając obok zdjęcia Mamy zdjęcie Taty i moment kiedy kawałek twarzy Taty przykryła gałązka z kwiatów… a ten Pan po poprawił galązkę tak aby było widać całe zdjęcie…. Ten gest był takim promyczek słońca w ten zimny, pochmurny dzień… A na sercu zrobiło mi się chociaż odrobinę cieplej…
Jałowiecka B napisał/a 2022-10-25
W imieniu całej rodziny bardzo dziękuję za okazane serce i przygotowanie bardzo wzruszającego i pięknego pogrzebu dziadka. Polecam wszystkim wasz dom pogrzebowy.
Karolina i Jadwiga Wieczorkiewicz napisał/a 2022-09-05
Dziękujemy Państwu za piękną obsługę pogrzebu Mojego Taty, za skromność a jednocześnie klasę w przygotowaniu tej smutnej dla Nas ceremonii. Za empatię wobec Nas – obcych ludzi. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wszystko to co Państwo nam i Naszemu Bliskiemu okazali. Dziękujemy bardzo.
Irena i Zbigniew S. napisał/a 2022-07-14
Zostaliśmy niejako zobligowani przez uczestników pogrzebu naszej córki Joanny, żeby przekazać Państwu podziękowania za zaangażowanie i uważność, a także za troskę o każdy detal jej ostatniej drogi. Mimo rozdzierającego serce bólu, odczuwamy także wielką wdzięczność za Państwa starania, aby cała uroczystość była prawdziwie piękna.
Paulina i Dariusz Z. napisał/a 2022-06-29
Doceniamy bardzo Państwa starania o to, żeby pogrzeb naszej Mamy był naprawdę niepowtarzalny. Wiele osób potwierdziło, że nie spodziewali się, że pogrzeb świecki może być tak wzruszający. Dziękujemy.
Urszula i Tadeusz B. napisał/a 2022-05-07
Chcieliśmy dać wyraz naszemu uznaniu dla pracy zakładu pogrzebowego w Kaliszu. Firma Dyderscy jest naprawdę ze wszech miar godna polecenia, więc ją polecamy.