muzyczna oprawa
muzyczna oprawa 2

Oprawa muzyczna

Muzyka na pogrzebie stanowi nie tylko tło uroczystości czy też jej dopełnienie, ale w rzeczywistości ma moc tworzenia niepowtarzalnych, choć niełatwych wspomnień. Ich siła rodzi się ze wspólnego doświadczenia, przeżywanego we wspólnocie z bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi. Muzyka pomaga również ukoić emocje i pozwala pożegnać się ze zmarłym w sposób nie tylko bardziej pogodny, ale i harmonijny.

Z tego powodu ważne jest, aby jako oprawę muzyczną pogrzebu wybrać melodię, która będzie odpowiednia dla tak ważnej chwili. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby muzyka na pogrzebie miała jeszcze ściślejszy związek ze zmarłym. W takim przypadku istnieje możliwość wykonania lub odtworzenia utworu, który był ulubiony lub ważny dla osoby, która odeszła.

Muzyka na pogrzeb

Zakład Pogrzebowy Dyderscy na życzenie zapewnia oprawę muzyczną przy grobie w wykonaniu instrumentalisty.  Istnieje możliwość wybrania z propozycji przedstawionych przez nasz personel lub też wykorzystania fragmentów muzycznych zasugerowanych przez Bliskich zmarłego.